ЯК ПІДІБРАТИ ТРАКТОР

Мінітрактор або потужний трактор необхідний для роботи у власному малому господарстві або на фермерському господарстві де є хоча-б 4 га землі. Його застосування необхідно в різні пори року. Взимку він може розчистити сніг, навесні - підготувати поле для посіву, а влітку придатний для сінокосу і збирання врожаю. Однак більш конкретні завдання у всіх фермерів відрізняються, тому підбирати міні-трактор слід по певним завданням і критеріям.

За які ж параметрами підбирають мінітрактор

Залежно від цілей і завдань, вибирають мінітрактор за розміром і технічним габаритам. Перш за все це ВЕС. Чим важче машина, тим більше складний грунт можна буде обробити. Найбільш універсальними вважаються міні-трактори вагою близько тонни.

Потужність техніки повинна відповідати обсягу передбачуваних Вами сільгоспробіт. Міні трактор, що працює на основі 16 кінських сил цілком придатний для роботи на невеликій ділянці, але повноцінна робота з землею вимагає від техніки не менше 20 к.с. Краще все ж купувати техніку з невеликим запасом потужності. Зверніть увагу на співвідношення ваги до потужності минитрактора. Мінітрактор, вага якого розраховується з показників 50 кг до 1 кінської сили - найбільш оптимальний варіант.

Комплектація Вашого майбутнього помічника - минитрактора

Коли ми вибираємо мінітрактор важливо крім потужності і ваги рассматреть і інші важливі показники. Найзручнішим для використання буде той трактор, який оснащений максимальним числом функціональних і необхідних деталей і вузлів. Зверніть увагу на наявність:

вала відбору потужності;

гідропідсилювача керма;

касетного механізму;

гідравлічних клапанів.


Без даних опцій управління технікою буде вкрай неефективним і некомфортним. Крім даних устаройств можуть знадобитися кабіна, яка опалюється, навіс від сонця, повний привід. Важливий фактор - наявність додаткового обладнання або можливість його установки в майбутньому. Слід чітко визначитися, яке навісне обладнання необхідно для Вашої роботи зараз або в майбутньому і вибирати відповідну техніку, яка відповідає Вашим вимогам.


Основні характеристики тракторів

Додаткові показники, необхідні для вибору минитрактора з ціною готової моделі і ціною на технічне обслуговування трактора в майбутньому. Недорога техніки дає можливість її купити фермерам і власникам землі невеликих розмірів. Для цього варто звернути увагу на таких виробників:

DW

DTZ

Garden Scout

Forte

Jinma

DongFeng

T (Xingtai)


Зверніть увагу на можливість сервісного і технічного обслуговування тракторів, тому що дана техніка вимагає підвищеної уваги і ставлення до себе. Гарантія на мінітрактор повинна бути обов'язково. Пам'ятайте. Ви купуєте собі помічника, який може і повинен служити Вам багато років, природно при хорошому догляді за ним і в наявності запчастин та інших витратних матеріалах Ви повинні бути впевнені.