Menu
Ваш кошик

✅ Трактор Булат

✅ Трактор Булат

✅ Трактор Булат

МОТОТРАКТОРИ БУЛАТ: ПРАЦЮЙТЕ ЕФЕКТИВНО
Сьогодні мало хто з фермерів обробляє землю без спеціальної техніки. сільгоспмашини дозволяють впоратися з роботою набагато швидше, якісніше, простіше. Якщо ваша мета - знайти техніку, яка зможе впоратися з різними завданнями, при цьому, вартість її не повинна перевищувати розумні межі, зверніть увагу на трактор Булат.
Трактори Булат - сучасне рішення для всього комплексу аграрних, тваринницьких, комунальних, будівельних завдань. Використовуючи відповідне навісне або причіпне обладнання власник машини зможе працювати на землі, рити траншеї, вирівнювати майданчики під будівництво, прибирати і вивозити сміття, розчищати територію, транспортувати вантажі. Чому варто купити мототрактор Булат? Це сучасна багатофункціональна техніка, яка не займе багато місця в гаражі, відрізняється простотою управління і обслуговування, представлена ​​в широкому розмаїтті моделей. Ціна таких машин нижче вартості повнорозмірного трактора, а роботу вони виконують таку ж.
ЯКИЙ КУПИТИ ТРАКТОР БУЛАТ?
Сьогодні в Україні можна замовити кілька різновидів мототракторов булат. Який вибрати? Орієнтуйтеся на потреби вашого господарства, тип виконуваних робіт, необхідні вам потужності параметри.
Купити Булат в Україні можна:
з блокуванням диференціалу або без цієї опції;
є моделі з моторами різної потужності;
задній підйомний механізм також представлений в декількох модифікаціях.
Булат - мототрактор, активно використовується для проведення цілорічних робіт на полі. Машини оснащені великими колесами (різний діаметр попереду і ззаду) з глибоким протекторним малюнком. Колія регульована. Такий «всюдихід» подолає будь-які перешкоди і покаже себе відмінно і на пухкій землі, і на піску, і на снігу. Трактор Булат - ціна і якість!


✅ Трактор Булат з доставкою

Виробник: Булат Модель: 14687
Мототрактор Булат Т-25 Pro являє собою потужний і надійний сільськогосподарський інструмент для обробки родючих територій до 10 Га від популярного українського бренду «Булат»            Дана машина приводиться в рух одноциліндровим дизельним мотором SH1115, який працює ..
$2650.00
Без ПДВ:$2650.00
Виробник: Булат Модель: 14684
Мототрактор Булат Т-25 Люкс є продуктивний сільськогосподарський інструмент, який володіє хорошим запасом потужності. Машина сконструйована на основі одноциліндрового чотиритактного мотора марки ZS1115, який славиться своєю надійністю і продуктивністю в аграрних колах. Він має робочий об'єм циліндра..
$2600.00
Без ПДВ:$2600.00
Виробник: Булат Модель: 14682
Пропонуємо Вашій увазі Мототрактор Булат Т-25. Дана машина відмінно показує себе при виконанні практично всіх видів робіт, які зустрічаються в сільському господарстві. Запас потужність в 24 л.с. дозволяє вирішити цілий ряд питань пов'язаних з транспортуванням вантажів і буксируванням, глибокої оброб..
$2450.00
Без ПДВ:$2450.00
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)