Menu
Ваш кошик

✅ Борони дискові

✅ Борони дискові

✅ Борони дискові

Борони дискові навісні експлуатуються для човникової обробки грунту різного типу на глибині від 4 до 18 см. За допомогою агрегату можна знищувати бур'яни, подрібнювати і розпушувати грунт під посів. Він підходить для обробки шарів грунту, що залишилися після оранки, руйнувань кірки грунту, закладення мінеральних добрив або збирання товстостебельних культур.

✅ Борони дискові з доставкою

Виробник: DTZ Модель: 1335
Опис - Дискова борона БДН-2,1ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвальної суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на триточковий навісний механізм позаду трактора.Дисковий боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розпуш..
$874.00
Без ПДВ:$874.00
Виробник: DTZ Модель: 1334
Опис - Дискова борона БДН-1,7ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвальної суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на триточковий навісний механізм позаду трактора.Дисковий боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розпуш..
$770.00
Без ПДВ:$770.00
Виробник: DTZ Модель: 1333
Опис - Дискова борона БДН-1,1ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвальної суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на триточковий навісний механізм позаду трактора.Дисковий боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розпуш..
$590.00
Без ПДВ:$590.00
Виробник: DTZ Модель: 1332
Опис - Дискова борона БДН-1,9ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвального суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на трьохточковий навісний механізм позаду трактора.Дискове боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розп..
$817.00
Без ПДВ:$817.00
Виробник: DTZ Модель: 1331
Опис - Дискова борона БДН-1,5ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвальної суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на триточковий навісний механізм позаду трактора.Дисковий боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розпуш..
$700.00
Без ПДВ:$700.00
Виробник: DTZ Модель: 1330
Опис - Дискова борона БДН-1,3ОПИСБорона дискова навісна призначена для безвідвальної суцільного обробітку грунту на невелику глибину.Дискова борона вішається на триточковий навісний механізм позаду трактора.Дисковий боронування передує оранці. Проводиться з метою перебивки рослинних залишків, розпуш..
$630.00
Без ПДВ:$630.00
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)