Menu
Ваш кошик

✅ Трактора T(Xingtai)

✅ Трактора T(Xingtai)

✅ Трактора T(Xingtai)Мінітрактори Xingtai представляють собою сучасну сільгосп техніку, яка спеціально виготовлена ​​для істотно не великих компаній і вдома саме для автоматизації сільськогосподарських, комунальних, фермерських, будівельних та інших типів робіт. Також можуть бути застосовані як стратегічне доповнення до різноманітної техніки в роботах на великих фермерських господарствах.
Виготовлення багатофункціональних мінітракторів Xingtai виконується з 1980 р в КНР на заводах Синтай. Вони повністю пройшли спеціальну сертифікацію на відповідність усім міжнародно стандартам якості по ISO 9001/2000 і імпортуються в багатьох країнах усього світу. Така сільськогосподарська техніка Xingtai заслужила популярність саме завдяки чудовим технічним параметрам, довговічності і міцності конструкції, доступною вартості і витривалості, про що говорить велика кількість відгуків від споживачів.
Мінітрактор Xingtai купити дешево означає купити багатофункціональну сільгосп машину колісного типу, яка здатна здійснювати широкий спектр різноманітних робіт із застосуванням стаціонарних або ж додаткових навісних або причіпних пристроїв, які приводяться в дію від так званого ВВП (валу відбору потужності). Вони наділені деякими конструктивними особливостями, що чітко виділяють їх серед інших видів сільськогосподарської мінітракторной техніки.

Застосування мінітракторів Сінтай

Комунальні підприємства. Для прибирання снігу в зимовий період часу, для чищення вулиць від пилу і бруду навесні і влітку відмінно підійде техніка Xingtai. Це можливо лише при наявності спеціалізованого навісного інвентарю: щітка підмітальна з бункером, фронтальна або задня лопата відвали, шнековий снігоприбирач, розкидач солі і піску.
Будівельна сфера. Купити мінітрактор Xingtai для транспортування будівельного сміття та будматеріалів - прекрасна ідея, адже для цієї роботи часом доводиться наймати, мабуть, цілу бригаду. А з міні-тракторів ця робота не буде займати багато людських сил, часу і коштів.
Сільське господарство. Основним призначенням всіх моделей мінітракторів Xingtai без винятку саме обробка земельних територій, а також ведення сільського і домашнього господарства. При наявності певного набору навісного та причіпного обладнання можна здійснювати безліч складних завдань, який не під силу людині: грунтофрези, культиватори, борони, обприскувачі, причепи, плуги, картофелесажатель, картофелекопатели, косарки роторні та сегментні, сівалки зернові і овочеві, чеснокосажалкі, чеснококопалкі, мульчувачі і багато іншого.
Мінітрактори Сінтай можуть бути обладнані різними типів двигуна: з 1-но, 2-х, 3-х, а також 4-х циліндрами. Охолоджуються за допомогою водяного охолодження з примусовою циркуляцією рідини. Трансмісія переважно з примусовим блокуванням заднього диференціала, але також бувають і без блокування. Найчастіше це тільки задньопривідні моделі. Гідропідсилювач рульового управління встановлюється на моделі з повним відключається приводом, а в деяких з них присутня два гідравлічних насоса. Один відповідає за гідропідсилювач керма, а інший безпосередньо за роботу трехточечного навісного механізму трактора.

✅ Трактора T(Xingtai) з доставкою

Виробник: Xingtai Модель: 14931
Конструктивні особливості трактора Сінтай Т244THL:Економічний і надійний 3-циліндровий двигун.Напівпрозорий циклон на воздухозаборнике повітряного фільтра.Електрофакельним система підігріву повітря у вхідному колекторіГлушник закритий захисним кожухом по всій довжині.Вал відбору потужності 540 об / ..
$6060.00
Без ПДВ:$6060.00
Виробник: Xingtai Модель: 1493
Конструктивні особливості трактора Сінтай Т244THT:Економічний і надійний 3-циліндровий двигунЕлектрофакельним система підігріву повітря у вхідному колекторіГлушник закритий захисним кожухом по всій довжиніВал відбору потужності 540/720 об / хвНавісна система з підсиленими низькими тягами і гідропідй..
$6630.00
Без ПДВ:$6630.00
Виробник: Xingtai Модель: 1492
Конструктивні особливості трактора Сінтай Т240 TPKX:Економічний і надійний 3-циліндровий двигун.Прозорий циклон на повітрозбірнику повітряного фільтра.Електрофакельним система підігріву повітря у впускному колекторі.Випускна система закрита на всьому протязі захисними екранами.Вал відбору потужності..
$5110.00
Без ПДВ:$5110.00
Виробник: Xingtai Модель: 1491
Конструктивні особливості трактора Сінтай Т240TPK:Економічний і надійний 3-циліндровий двигун.Прозорий циклон на повітрозбірнику повітряного фільтра.Електрофакельним система підігріву повітря у впускному колекторі.Випускна система закрита на всьому протязі захисними екранами.Вал відбору потужності 5..
$5060.00
Без ПДВ:$5060.00
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)