Menu
Ваш кошик

✅ Культиватори до тракторів

✅ Культиватори до тракторів

✅ Культиватори до тракторів

У сільському господарстві культиватори застосовуються досить широкий для забивання добрив, знищення бур'янів, для підгортання сільськогосподарських культур. Досить ефективним є навісне прополювальні обладнання для тракторів, зокрема моделі універсального типу.


Прополювальні КУЛЬТИВАТОРИ ДЛЯ ТРАКТОРІВ

Виробники пропонують великий асортимент обладнання для техніки, конструкція якого залежить від типу оброблюваних культур. Найбільш популярними Прополювальна навісними культиваторами є:


парові моделі, які використовуються переважно для обробки грунту перед посадкою;

агрегати просапної типу, призначені для обробки посівів, виконаних між рядним способом;

спеціалізовані моделі, конструкція яких адаптована під обробку бурякових і баштанних полів.

Залежно від типу виконуваних завдань, техніка для тракторів оснащується дисковими, лемішними, фрезерними, роторними робочими органами, а також підгортальниками і чизель-агрегатами.


НАВІСНІ УНІВЕРСАЛЬНІ КУЛЬТИВАТОРИ

Універсального типу агрегати являють собою одно- або многорамний каркас, який оснащений різними робочими органами. Даного типу моделі добре справляються з різними типами завдань, які виконують вище представлені типи Прополювальна навісних культиваторів окремо. Універсальне обладнання для тракторів є високопродуктивним потужним агрегатом, придатним для обробки різних сільськогосподарських культур.


У каталозі інтернет-магазину представлені найбільш популярні види техніки даної категорії, яка доступна за вельми привабливою ціною. Консультанти магазину підберуть оптимальні варіанти в залежності від наявних сільськогосподарських транспортних засобів.

✅ Культиватори до тракторів з доставкою

Виробник: Korund Модель: 1357
Опис - Культиватор пружинний суцільного обробітку КН-1,8ПКультиватор пружинний суцільного обробітку КН-1,8Ппризначений для розпушування грунту при цьому зберігає її вологість.У культиватора є можливість регулювання глибини обробки грунту завдяки опорним колесам.Наявність катка забезпечує додаткове в..
$420.00
Без ПДВ:$420.00
Виробник: Korund Модель: 1356
Опис - Культиватор пружинний суцільного обробітку КН-1,6П з грудобоемКультиватор пружинний суцільного обробітку КН-1,6П з грудобоем "Володар" призначений для розпушування грунту при цьому зберігає її вологість.У культиватора є можливість регулювання глибини обробки грунту завдяки опорним колесам.Ная..
$380.00
Без ПДВ:$380.00
Виробник: Korund Модель: 1355
Опис - Культиватор суцільного обробітку з катком КН-1,6 та грудобоемКультиватор з грудобоем КН-1,6  "Володар", призначений для розпушування грунту при цьому зберігає її вологість.У культиватора є можливість регулювання глибини обробки грунту завдяки опорним колесам.Наявність катка забезпечує до..
$330.00
Без ПДВ:$330.00
Виробник: Korund Модель: 1354
Опис - Культиватор суцільного обробітку КН - 2,1 з катком без колісКультиватор КН - 2,1 з катком без колісУ культиватора є можливість регулювання глибини обробки грунту завдяки опорним колесам.Агрегатується з тракторами - від 25 к.с.Культиватор КН - 2,1 призначений для розпушування грунту при цьому ..
$400.00
Без ПДВ:$400.00
Виробник: Korund Модель: 1353
Культиватор суцільного обробітку КН-2.1 з грудобоем і колесами. Дана модель культиватора обробляє грунт площею 1.7 га на годину. Конструкція зроблена таким чином, що глибину обробки землі можна регулювати завдяки грудобою від 4 до 14 см., Ширина захвату становить 217 сантиметрів. Культиватор пі..
$480.00
Без ПДВ:$480.00
Виробник: Korund Модель: 1352
Культиватор суцільного обробітку без грудобоя з колесами був призначається для підготовки грунту перед початком посіву та посадки різних культур. Дана модель культиватора обробляє грунт площею 1.7 га на годину. Конструкція зроблена таким чином, що глибину обробки землі можна регулювати зав..
$380.00
Без ПДВ:$380.00
Виробник: Korund Модель: 1351
Опис - Культиватор суцільного обробітку КН-1ПКонструкція культиватора суцільного обробітку з катком КН-1П розроблена конструкторським бюро підприємства Корундз урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал, у виробництві культиватора, гарантує вит..
$180.00
Без ПДВ:$180.00
Виробник: Korund Модель: 1350
Опис - Культиватор суцільного обробітку КН - 1,6У культиватора є можливість регулювання глибини обробки грунту завдяки опорним колесам.Культиватор КН - 1,6, призначений для розпушування грунту при цьому зберігає її вологість.Доставка в міста: Ружин, Житомир, Вінниця, Бердичів, Біла Церква, Фастів, К..
$290.00
Без ПДВ:$290.00
Виробник: Korund Модель: 1349
Опис - Культиватор суцільного обробітку для мототрактора з катком КН-1,4П (3Т)Культиватор суцільного обробітку для мототрактора з катком КН-1,4 (3Т) призначений для передпосівної обробки грунту.За один прохід культиватор одночасно розпушує грунт, підрізає бур'яни і створює посівне ложе.Основним робо..
$240.00
Без ПДВ:$240.00
Виробник: Bomet Модель: 1348
Опис - Культиватор суцільного обробітку 3,0 м. (20 лап) Bomet ПольщаРозпушування грунту з частковим подрібненням брил, знищення бур'янів, стебел кореневищ пирію і змішування мінеральних добрив з грунтом,цим займеться Культиватор суцільного обробітку. Він кріпиться до трактора за допомогою трьох точк..
$510.00
Без ПДВ:$510.00
Виробник: Bomet Модель: 1347
Опис - Культиватор суцільного обробітку 1.5 м. (9 лап) Bomet ПольщаРозпушування грунту з частковим подрібненням брил, знищення бур'янів, стебел кореневищ пирію і змішування мінеральних добрив з грунтом,цим займеться Культиватор суцільного обробітку. Він кріпиться до трактора за допомогою трьох точко..
$530.00
Без ПДВ:$530.00
Виробник: Bomet Модель: 1346
Опис - Культиватор суцільного обробітку 2.5 м. (17 лап) Bomet ПольшаРозпушування грунту з частковим подрібненням брил, знищення бур'янів, стебел кореневищ пирію і змішування мінеральних добрив з грунтом,цим займеться Культиватор суцільного обробітку. Він кріпиться до трактора за допомогою трьох точк..
$440.00
Без ПДВ:$440.00
Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)