Menu
Ваш кошик

✅ Грунтозацепи до мотоблока

✅ Грунтозацепи до мотоблока

✅ Грунтозацепи до мотоблока

Міцні грунтозацепи для мотокультиватора використовуються замість коліс. Наявність у них шипів, розташованих «ялинкою», сприяє кращому зчепленню з грунтом при пересуванні техніки. Встановлювати грунтозачепи рекомендується при копанні, оранці і підгортання. Грунтозачепи - спеціальні насадки для руху мотоблоків і культиваторів. Вони призначені для збільшення тягових характеристик обладнання та для додаткового розпушування грунту. Тому на відміну від гумових коліс вони дозволяють ефективно переміщатися по грунту.

✅ Грунтозацепи до мотоблока з доставкою

Виробник: Korund Модель: 1428
Опис - Грунтозачепи для мотоблока Г-55 (пара)Колеса з грунтозацепами для мотоблоків Кентавр, Zirka, Zubr і інші з повітряним і водяним охолодженням,на диску передбачені додаткові отвори для установки ступиць двох типорозмірів.Грунтозачепи Г-55 дуже важливі для досягнення хорошого зчеплення з ґрунтом..
$48.00
Без ПДВ:$48.00
Виробник: Korund Модель: 1427
Опис - Грунтозачепи для мотоблока Г-45 (пара)Колеса з грунтозацепами для мотоблоків Кентавр, Zirka, Zubr і інші з повітряним і водяним охолодженням,на диску передбачені додаткові отвори для установки ступиць двох типорозмірів.Грунтозачепи Г-45 дуже важливі для досягнення хорошого зчеплення з ґрунтом..
$40.00
Без ПДВ:$40.00
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)