Menu
Ваш кошик

✅ Грунтозацепи до мотоблока

✅ Грунтозацепи до мотоблока

✅ Грунтозацепи до мотоблока

Міцні грунтозацепи для мотокультиватора використовуються замість коліс. Наявність у них шипів, розташованих «ялинкою», сприяє кращому зчепленню з грунтом при пересуванні техніки. Встановлювати грунтозачепи рекомендується при копанні, оранці і підгортання. Грунтозачепи - спеціальні насадки для руху мотоблоків і культиваторів. Вони призначені для збільшення тягових характеристик обладнання та для додаткового розпушування грунту. Тому на відміну від гумових коліс вони дозволяють ефективно переміщатися по грунту.

✅ Грунтозацепи до мотоблока з доставкою

Виробник: Korund Модель: 1428
Опис - Грунтозачепи для мотоблока Г-55Колеса з грунтозацепами для мотоблоків Кентавр, Zirka, Zubr і інші з повітряним і водяним охолодженням,на диску передбачені додаткові отвори для установки ступиць двох типорозмірів.Грунтозачепи Г-55 дуже важливі для досягнення хорошого зчеплення з ґрунтом, усуне..
$21.00
Без ПДВ:$21.00
Виробник: Korund Модель: 1427
Опис - Грунтозачепи для мотоблока Г-45Колеса з грунтозацепами для мотоблоків Кентавр, Zirka, Zubr і інші з повітряним і водяним охолодженням,на диску передбачені додаткові отвори для установки ступиць двох типорозмірів.Грунтозачепи Г-45 дуже важливі для досягнення хорошого зчеплення з ґрунтом, усуне..
$19.00
Без ПДВ:$19.00
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)