Menu
Ваш кошик

✅ Розкидач добрив

✅ Розкидач добрив

✅ Розкидач добрив

Що таке розкидач добрив? В процесі вирощування різних сільськогосподарських культур дуже важливо і при цьому важко своєчасно і дуже дозовано підгодовувати рослини необхідними їм мінеральними добривами та солями. Саме з цією метою використовуються розкидач мінеральних добрив. У нашому екстрим маркеті представлена широка лінійка даного сільгосп обладнання. Вона різна за своїми характеристиками і призначена для відповідних операцій в польових умовах.

✅ Розкидач добрив з доставкою

Виробник: Wirax Модель: 1418
Розкидач мінеральних добрив Jar-Met на 300л забезпечує точне дозування міндобрив і рівномірність їх розподілу. Крім того, розсіювач простий в налаштуванні і обслуговуванні. Розкидачі мінеральних добрив з боковим пристроєм викиду, забезпечують рівномірність їх розподілу . Розкидачі мінеральних д..
$222.00
Без ПДВ:$222.00
Виробник: Wirax Модель: 1417
Розкидач добрив Jar-Met 500л (ручний/гідравлічний)Розкидач рівномірно розподіляє добрива та вносить у ґрунт якраз необхідну дозу порошкоподібних та негранульованих твердих мінеральних добрив, не призведе до утворення у ґрунті зайвого запасу добрив. Це, своєю чергою, не вплине якість продукції.Дозува..
$235.00
Без ПДВ:$235.00
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)