Menu
Ваш кошик

✅ Грунтофреза до трактора

✅ Грунтофреза до трактора

✅ Грунтофреза до трактора

Основна функція грунтової фрези - якісне розпушування верхнього шару грунту. Крім цього, почвофреза для минитрактора здатна виконувати і інші сільськогосподарські роботи: закладати і рівномірно розподіляти добрива в грунт, формувати грядки, винищувати шкідників і бур'яни. Використання в роботі грунтофрези не тільки вигідно полегшує ручної людська праця, а й значно покращує стан грунту, руйнує середовище проживання хвороботворних мікроорганізмів, не завдаючи шкоди природним біологічним процесам. Пристрій ефективно використовується для обробки грунту під найрізноманітніші сільськогосподарські культури.

✅ Грунтофреза до трактора з доставкою

Виробник: DTZ Модель: 1362
Опис - Почвофреза  ФН-2,4 м до трактораРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, за..
$1700.00
Без ПДВ:$1700.00
Виробник: DTZ Модель: 1361
Опис - Почвофреза  ФН-1,5 м до мототракторуРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, зак..
$1183.00
Без ПДВ:$1183.00
Виробник: DTZ Модель: 1360
Опис - Почвофреза  ФН-1,8 м до мототрактораРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни..
$1200.00
Без ПДВ:$1200.00
Виробник: DTZ Модель: 1359
Почвофреза ФН-1,4 м до мототрактроруРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, закладаються по..
$1052.00
Без ПДВ:$1052.00
Виробник: DTZ Модель: 1358
Опис - Грунтофреза ФН-1,25 м до мототракторуРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, заклада..
$1009.00
Без ПДВ:$1009.00
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)