Menu
Ваш кошик

✅ Грунтофреза до трактора

✅ Грунтофреза до трактора

✅ Грунтофреза до трактора

Основна функція грунтової фрези - якісне розпушування верхнього шару грунту. Крім цього, почвофреза для минитрактора здатна виконувати і інші сільськогосподарські роботи: закладати і рівномірно розподіляти добрива в грунт, формувати грядки, винищувати шкідників і бур'яни. Використання в роботі грунтофрези не тільки вигідно полегшує ручної людська праця, а й значно покращує стан грунту, руйнує середовище проживання хвороботворних мікроорганізмів, не завдаючи шкоди природним біологічним процесам. Пристрій ефективно використовується для обробки грунту під найрізноманітніші сільськогосподарські культури.

✅ Грунтофреза до трактора з доставкою

Виробник: DTZ Модель: 1362
Опис - Грунтофреза ФН-2,4 м до трактрораРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, закладаютьс..
$1515.00
Без ПДВ:$1515.00
Виробник: DTZ Модель: 1361
Опис - Грунтофреза ФН-1,5 м до мототрактроруРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, заклада..
$920.00
Без ПДВ:$920.00
Виробник: DTZ Модель: 1360
Опис - Грунтофреза ФН-1,8 м до мототрактрораРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, заклада..
$1379.00
Без ПДВ:$1379.00
Виробник: DTZ Модель: 1359
Опис - Грунтофреза ФН-1,4 м до мототрактроруРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, заклада..
$887.00
Без ПДВ:$887.00
Виробник: DTZ Модель: 1358
Опис - Грунтофреза ФН-1,25 м до мототрактроруРоторні грунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки грунту за один робочий прохід,виключаючи попередню оранку і боронування. У той же час відбувається активне подрібнення і перемішування верхнього шару грунту,знищуються бур'яни, заклад..
$850.00
Без ПДВ:$850.00
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)