Menu
Ваш кошик

✅ Картоплесаділки до мотоблока

✅ Картоплесаділки до мотоблока

✅ Картоплесаділки до мотоблока

Посадка картоплі в городі або на полі - завдання не з легких. Для полегшення цього завдання і щоб швидше садити картоплю можна використовувати мотоблок або мінітрактор. Уже до мотоблока приєднується пристрій для посадки картоплі - картоплесаджалка. Агрегат повністю буде працювати за участю людини, але тільки в управлінні. Картоплесаджалка полегшує процес посадки картоплі на ділянці. Картопля при посадці буде рівномірно розподілятися по лунках. Це означає, чтоскорость посадки і кількість врожаю може бути значно збільшено.

✅ Картоплесаділки до мотоблока з доставкою

Виробник: Kentavr Модель: 1435
Опис - Картоплесаджалка до мотоблока К-1ЛКартоплесаділка вважається дуже популярними навісним обладнанням в сільському господарстві.Він з легкістю обробить Ваш ділянку за короткий часовий проміжок і Вам не знадобиться використання ручних інструментів.Картоплесаджалка КСМ-1Л садити картоплю на глибин..
$180.00
Без ПДВ:$180.00
Виробник: Korund Модель: 1434
Картоплесаджалка дворядна проста в експлуатації і регулюванню і призначена для посадки картоплі різних сортів.Є можливість регулювання ширини міжрядь.Картоплесаджалка агрегатується з мото та міні тракторами, мотоблокамиДоставка в міста: Ружин, Житомир, Вінниця, Бердичів, Біла Церква, Фастів, Київ, Х..
$260.00
Без ПДВ:$260.00
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)