Menu
Ваш кошик

✅ Навісне обладнання

✅ Навісне обладнання

✅ Навісне обладнання

Важка праця на землі завжди вимагала до себе помічника у вигляді коня, бика або навіть слона. У наш час це мотоблок, мінітрактор для фермерів і важкий трактор для обробки великих масивів земельних угідь. Мотоблоки та мототрактора - це відмінний вибір мати гідного помічника, а його універсальність  або його різновиди культиватора досягаються наявністю різноманітного сучасного навісного обладнання. У нас Ви знайдете максимальний вибір навісного обладнання для мотоблоків або культиваторів. За допомогою навішування Ваш новий помічник зможе виконувати всі земельні роботи, а також транспортування, прибирання снігу і багато іншого.

✅ Навісне обладнання з доставкою

Виробник: ТМ Премиум Модель: 1994872
Вібраційна копалка картоплі однорядна на мотоблок Нева (двухексцентріковая) ПреміумКартоплекопач вібраційна 2-х кутова «Нева», призначена для використання з мотоблоками «Нева».Працювати з механічною копалкою потрібно на знижених оборотах і посиленою тягової здатності.Рекомендована швидкість пересува..
$207.00
Без ПДВ:$207.00
Виробник: ТМ Премиум Модель: 197872
Картофелекопатель для минитрактора Преміум (вібраційний транспортерний)Транспортерна тракторна картоплекопач призначена для механізованої, швидкого та ефективного прибирання картоплі.Картоплекопач встановлюється на минитрактора з потужністю двигуна понад 20 к.с., які мають трьохточкову систему кріпл..
$635.00
Без ПДВ:$635.00
Виробник: ТМ Премиум Модель: 144872
Картоплекопач вібраційний на мінітрактор однорядная ПреміумОновлена ​​ефективна модель - однорядна вібраційна полтавська катофелекопалка на мінітрактор оснащена двома ексцентриками, які приводять в дію окремо гуркіт і вібронож. Це дозволяє проводити