Menu
Ваш кошик

✅ Двигун дизель

✅ Двигун дизель

✅ Двигун дизель

Дизельні двигуни.

До їх технічних параметрів належать:

потужність окремих моделей може досягати 9 л.с .;

економну витрату палива, який забезпечувався б використанням в конструкції пристрою системи прямого впорскування палива;

наявність декомпрессійногоо клапана забезпечує легкий запуск двигуна в будь-яких умовах;

оснащення сухим фільтром або (в окремих моделях) фільтром, поглибленим в масляну ванну, що забезпечує більш ефективне очищення при роботі двигуна в умовах підвищеної запиленості.

Окремою категорією представлені дизельні двигуни з водяною системою охолодження. Примусова система, що розсіює зайве тепло, має високу ефективність, забезпечуючи безперебійну роботу двигуна і продовження терміну його експлуатації. У двигунах даного типу вал має горизонтальне розташування, що зручно для використання в об'єктах малої механізації.


Купити двигун можна для оснащення самих різних технічних засобів. Великий модельний ряд дозволяє підібрати пристрій, оптимально відповідаючий умовам експлуатації.

✅ Двигун дизель з доставкою

Виробник: Forte Модель: 1277
Опис - Двигун водний FORTE Д-101ЕДизельний двигун Forte Д-101Е це універсальний і багатофункціональний агрегат, який може бути встановленийна більшості сучасних мотоблоків та інших силових машинах. Основною відмінністю даної моделі є роботана дизельному паливі, воно значно дешевше бензину, при цьому..
$650.00
Без ПДВ:$650.00
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)