Menu
Ваш кошик

✅ Тракторы ДТЗ

✅ Тракторы ДТЗ

✅ Тракторы ДТЗ

Мінітрактор - сільськогосподарська техніка, яка винайдена для механізації ручної людської праці. Від моменту виходу першого в світі трактора сталося багато змін в конструкції, але принцип залишився таким же. . Багато аграрії і фермери віддають перевагу саме цьому бренду за рахунок сучасних інноваційних рішень у виробництві. Але через це купити минитрактора ДТЗ швидко не завжди виходить. На сьогоднішній день модельний ряд мінітракторів ДТЗ не великий, але цієї кількості достатньо для вибору під будь-який спектр робіт.

Відмінності мінітракторів ДТЗ від аналогів інших торгових марок
Двигун. Мотори, які встановлюються на цю техніку завжди відрізняються від інших виробників. Всі бояться щось міняти для уникнення частих поломок або невідповідності потужності до трактора. Кваліфіковані інженери, які займаються розробкою і проектуванням сільськогосподарської техніки ДТЗ з для в день, працюють над розробкою та модернізацією всіх робочих вузлів і агрегатів в тому числі і двигуна. Наприклад двигун, який встановлений на популярної моделі мінітрактора ДТЗ 5244 здатний видавати 25-30 кінських сил. Це на порядок більше ніж може KM385BT. При цьому покупець отримує техніку з таким же витратою палива і великими тяговими показниками.

Трансмісія і КПП. Більшість моделей мають унікальну реверсивну коробку перемикання передач з однаковою кількістю швидкостей вперед і назад. Двухдисковое зчеплення дає можливість відбудувати роботу трактора і вала відбору потужності під будь-який тип навісного обладнання. Правильним рішенням керівництва компанії ДТЗ було випускати техніку тільки з повним приводом (4WD), відключається переднім мостом, а також з примусовим блокуванням заднього диференціала.

Дизайн і оптика. Крім того, що минитрактора від торгової марки ДТЗ самі універсальні і надійні, вони також мають привабливий і ергономічний дизайн і сучасну оптику для роботи як в нічний, так і денний час доби. Це дуже комфортно, адже продуктивність такої техніки буде висока.
Додаткові переваги. Гідропідсилювач рульового управління з окремо винесеним гідравлічним насосом шестеренчатого типу. Кілька гідравлічних пар для підключення причепа, прес-підбирача та іншого навісного або причіпного обладнання. Захист від небажаного запуску не дає можливості оператору завести техніку без вичавленої педалі зчеплення і гальма. У стандартній комплектації трактора входить розетка для підключення причепа, багатий ЗІП набір, докладна інструкція з експлуатації, гарантійний талон на обслуговування строком на 24 місяці, а також якісне моторне, трансмісійне і гідравлічне масло.

Мінітрактор ДТЗ може працювати з широким асортиментом навісного та причіпного обладнання, яке за розміром може бути більше ніж на аналогічні моделі з такою ж потужністю: плуги, окучники, причепи, обприскувачі, фронтальні навантажувачі, граблі, мульчувачі, картофелесажатель, картофелекопатели, косарки, подрібнювач гілок , дровокол, овочеві та зернові сівалки, борони, екскаваторні установки і багато іншого обладнання, яке може стати в нагоді при проведенні того чи іншого виду роботи в полі. 

✅ Тракторы ДТЗ з доставкою

Виробник: DTZ Модель: 1473
Опис - Трактор ДТЗ 5404Сучасний повнопривідний універсальний трактор ДТЗ 5404 оснащений потужним двигуном об'ємом 2545 см3,модернізованою коробкою перемикання передач з окремим реверсом, забезпечують 8 швидкостей для руху вперед,і 8 швидкостей для руху заднім ходом; посилена трансмісія відрізняється..
$11130.00
Без ПДВ:$11130.00
Виробник: DTZ Модель: 1472
Опис - Трактор ДТЗ 5504КТрактор ДТЗ 5504К - найпотужніша модель в лінійці ДТЗ, відрізняється високим рівнем комфорту і кращої ергономікою серед аналогічнихза характеристиками тракторів інших марок.Трактор обладнаний турбованим двигуном, що забезпечує більш високу економічність без втрати потужності...
$17230.00
Без ПДВ:$17230.00
Виробник: DTZ Модель: 1471
Опис - Трактор ДТЗ 5404КУніверсальний трактор ДТЗ 5404К обладнаний просторою і комфортною кабіною з вентиляцією і опаленням.Завдяки ізольованості кабіни, хорошому огляду і високої маневреності, трактор ідеально підходить для всесезоннойексплуатації в будь-яких кліматичних умовах.Може використовувати..
$13130.00
Без ПДВ:$13130.00
Виробник: DTZ Модель: 1256
Опис - Трактор ДТЗ 5244НPДТС 5244НР - нова модель, яка володіє всіма якостями ДТС 5244НРХ, але оснащена колесами стандартної ширини.Трактор оснащений двигуном більшого об'єму, в порівнянні з 24 сильними тракторами інших торгових марок (1,9 л. Замість 1,53 л.),Що дає помітну перевагу в моменті, що кр..
$8280.00
Без ПДВ:$8280.00
Виробник: DTZ Модель: 1255
Опис - Трактор ДТЗ 5244НPХСучасний повнопривідний універсальний трактор ДТЗ 5244НРХ має новий 24-сильний двигун, обсяг якого збільшений з 1,53 до 1,9 літра;модернізовану коробку передач з окремим реверсом, що забезпечує 9 швидкостей руху вперед і 9 швидкостей назад; посилену малошумнутрансмісію; пот..
$8480.00
Без ПДВ:$8480.00
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)