Menu
Ваш кошик

✅ Косарка до трактора

✅ Косарка до трактора

✅ Косарка до трактора

Для ефективної роботи з полями і газонами вам обов'язково знадобиться якісна і практична техніка. У цьому розділі представлено відмінне обладнання для оснащення тракторів, а саме - косарки і граблі-воротілкі. Довговічні і надійні, вони виконані з відмінних матеріалів і можуть служити протягом тривалого періоду часу. Крім того, їх допомога буде дуже потрібна в ході оброблення великих площ землі. Вам більше не доведеться робити все вручну, адже з таким обладнанням ви зможете механізувати виробництво, заощадити свої час і сили.


ВИБІР косарок і граблів-ВОРОТІЛОК ДЛЯ ТРАКТОРІВ

У нас представлений багатий асортимент косарок і граблів-воротілок для тракторів, що відкриває перед вами величезні можливості. Вони допоможуть швидко впоратися з великою кількістю роботи на полі або газоні. Зокрема, за допомогою косарки ви зможете оперативно скосити нізькостебельну зелену масу на лугопастбіщних угіддях. Вони можуть працювати в будь-яких умовах, навіть в полях з рівнинним і хвилястим рельєфом з ухилом. Крім цього, ви зможете виробляти сіно і силос. У свою чергу, різні моделі граблів-воротілок призначені для згрібання сухих і підв'ялених кормів і ворошіння сграбленних валків.


ТЕХНІКА ДЛЯ ПОЛІВ І ГАЗОНІВ

Наші моделі косарок і граблів-воротілок для тракторів стали найкращим варіантом для безлічі фермерів по всьому світу. Вони ідеально підходять для роботи в полі або на газоні, адже поєднують в собі надійність, практичність у використанні і першокласне якість. Вони володіють завидною довговічністю, так що користуватися такою технікою ви зможете не один сезон. Поспішайте замовити найкраще обладнання за дивно низькою і демократичною ціною, і ви не пошкодуєте про свій вибір!

✅ Косарка до трактора з доставкою

Виробник: Korund Модель: 71381
Косарка рототрна на мінітрактор бокова ШИПВиробник ШИПКраїна виробник УкраїнаШирина захвату 1.1 ммКількість ножів 8 шт.Потреба потужності трактора 12 к.с.Надійна потужна роторна косарка на мінітрактор бічна ШИП відрізняється гарною продуктивністю, призначена для виконання великих робочих обсягів по ..
$660.00
Без ПДВ:$660.00
Виробник: Wirax Модель: 31382
Косарка для мінітрактора роторна 1,25 Wirax Польща, оригінал, без кардану Косарка для мінітрактора роторна 1.25 польська Wirax легко зріже траву, зарослу бур'яну, видалить бур'яни, очистить береги або сінос. Під час періодичної роботи з цією косаркою неабияк розгладжується рельєф ділянки, ..
$1110.00
Без ПДВ:$1110.00
Виробник: Wirax Модель: 21382
Косарка для трактора роторна "Wirax" Z-069 (1,65 м захоплення)За допомогою даної сінокосарки можна без праці привести в порядок Ваші угіддя й присадибні ділянки. Для заготівлі на зиму сіна тваринам краще пристосування не придумати. Косарка навісна призначена для скошування, або обкоса трав..
$1246.00
Без ПДВ:$1246.00
Виробник: Wirax Модель: 138250
Косарка роторна Lisicki (1,35 м) Польща☑️Сінокосарка роторна тракторна призначена для покосу рослин (трав, конюшини, люцерни, і т.д.), заготовок корму для худоби і подальшої переробки, наприклад, на силос, або сушіння сіна.☑️Косарка роторна цієї марки призначена для тракторів тягового класу понад 0...
$1150.00
Без ПДВ:$1150.00
Виробник: Korund Модель: 189837
При настанні літа одне з найпопулярніших знарядь в сільському господарстві стає косарка для трактора КР-1.25 з захисним кожухом і з шириною захвату 1,25 метра. Найчастіше садову косарку використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості роторні косарки для трави.У розпал літа трава коситься..
$428.00
Без ПДВ:$428.00
Виробник: Korund Модель: 189837
При настанні літа одне з найпопулярніших знарядь в сільському господарстві стає роторна косарка для трактора з шириною захвату 1,25 метра. Найчастіше садову косарку використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У розпал літа трава коситься за допомогою гострих ножів н..
$524.00
Без ПДВ:$524.00
Виробник: Korund Модель: 146637
Косарка садові подрібнювач КСП-1.8 має трьохточкову зчеплення призначену для агрегатування з міні-тракторів від 24 к.с. з приводом від вала відбору потужності. Така модель, як садові косарка, в простолюдді мульчувачі, широко використовуються в садах, полях, городах та інших місцях сільського господа..
$960.00
Без ПДВ:$960.00
Виробник: Korund Модель: 14437
Косарка садові подрібнювач КСП-1.4 має трьохточкову зчеплення призначену для агрегатування з міні-тракторів від 24 к.с. з приводом від вала відбору потужності. Така модель, як садові косарка, в простолюдді мульчувачі, широко використовуються в садах, полях, городах та інших місцях сільського господа..
$826.00
Без ПДВ:$826.00
Виробник: Korund Модель: 18937
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 БМТ показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стриже..
$260.00
Без ПДВ:$260.00
Виробник: Korund Модель: 13437
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.65 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стрижетьс..
$325.00
Без ПДВ:$325.00
Виробник: Korund Модель: 12837
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-2 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стриж..
$260.00
Без ПДВ:$260.00
Виробник: Korund Модель: 14837
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-1 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стриж..
$260.00
Без ПДВ:$260.00
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)