Menu
Ваш кошик

✅ Косарка до трактора

✅ Косарка до трактора

✅ Косарка до трактора

Для ефективної роботи з полями і газонами вам обов'язково знадобиться якісна і практична техніка. У цьому розділі представлено відмінне обладнання для оснащення тракторів, а саме - косарки і граблі-воротілкі. Довговічні і надійні, вони виконані з відмінних матеріалів і можуть служити протягом тривалого періоду часу. Крім того, їх допомога буде дуже потрібна в ході оброблення великих площ землі. Вам більше не доведеться робити все вручну, адже з таким обладнанням ви зможете механізувати виробництво, заощадити свої час і сили.


ВИБІР косарок і граблів-ВОРОТІЛОК ДЛЯ ТРАКТОРІВ

У нас представлений багатий асортимент косарок і граблів-воротілок для тракторів, що відкриває перед вами величезні можливості. Вони допоможуть швидко впоратися з великою кількістю роботи на полі або газоні. Зокрема, за допомогою косарки ви зможете оперативно скосити нізькостебельну зелену масу на лугопастбіщних угіддях. Вони можуть працювати в будь-яких умовах, навіть в полях з рівнинним і хвилястим рельєфом з ухилом. Крім цього, ви зможете виробляти сіно і силос. У свою чергу, різні моделі граблів-воротілок призначені для згрібання сухих і підв'ялених кормів і ворошіння сграбленних валків.


ТЕХНІКА ДЛЯ ПОЛІВ І ГАЗОНІВ

Наші моделі косарок і граблів-воротілок для тракторів стали найкращим варіантом для безлічі фермерів по всьому світу. Вони ідеально підходять для роботи в полі або на газоні, адже поєднують в собі надійність, практичність у використанні і першокласне якість. Вони володіють завидною довговічністю, так що користуватися такою технікою ви зможете не один сезон. Поспішайте замовити найкраще обладнання за дивно низькою і демократичною ціною, і ви не пошкодуєте про свій вибір!

✅ Косарка до трактора з доставкою

Виробник: Korund Модель: 189837
При настанні літа одне з найпопулярніших знарядь в сільському господарстві стає косарка для трактора КР-1.25 з захисним кожухом і з шириною захвату 1,25 метра. Найчастіше садову косарку використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості роторні косарки для трави.У розпал літа трава коситься..
$1130.00
Без ПДВ:$1130.00
Виробник: Korund Модель: 189837
При настанні літа одне з найпопулярніших знарядь в сільському господарстві стає роторна косарка для трактора з шириною захвату 1,25 метра. Найчастіше садову косарку використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У розпал літа трава коситься за допомогою гострих ножів н..
$1055.00
Без ПДВ:$1055.00
Виробник: Korund Модель: 146637
Косарка садові подрібнювач КСП-1.8 має трьохточкову зчеплення призначену для агрегатування з міні-тракторів від 24 к.с. з приводом від вала відбору потужності. Така модель, як садові косарка, в простолюдді мульчувачі, широко використовуються в садах, полях, городах та інших місцях сільського господа..
$960.00
Без ПДВ:$960.00
Виробник: Korund Модель: 14437
Косарка садові подрібнювач КСП-1.4 має трьохточкову зчеплення призначену для агрегатування з міні-тракторів від 24 к.с. з приводом від вала відбору потужності. Така модель, як садові косарка, в простолюдді мульчувачі, широко використовуються в садах, полях, городах та інших місцях сільського господа..
$826.00
Без ПДВ:$826.00
Виробник: Korund Модель: 13437
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.65 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стрижетьс..
$675.00
Без ПДВ:$675.00
Виробник: Korund Модель: 12837
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-2 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стриж..
$512.00
Без ПДВ:$512.00
Виробник: Korund Модель: 14837
Садові косарки дуже популярні в сільському господарстві, за цим така сільгосптехніка як косарка для мототрактора КР-1.1 ПМ-1 показує на фермах і дачах великі можливості. Її найчастіше використовують по сезонно в будь-які погодні умови в якості косарки для трави.У літній період трава на газонах стриж..
$495.00
Без ПДВ:$495.00
Виробник: DTZ Модель: 1385
Опис - Косарка сегментно-пальцева КСН-1,8 з ЗРПКосарка сегментно-пальцева КСН-1,8 з ЗРПКосарка навісна сегментно-пальцева використовується при скошуванні на зелену масу і на сіно різних видів трав,як сіяних, так і природного виростання. Забезпечує високу якість і чистоту скошування.Акуратно, без роз..
$580.00
Без ПДВ:$580.00
Виробник: DTZ Модель: 1384
Опис - Косарка сегментно-пальцева КСН-1,6 з ЗРПКосарка сегментно-пальцева КСН-1,6 з ЗРПКосарка навісна сегментно-пальцева використовується при скошуванні на зелену масу і на сіно різних видів трав,як сіяних, так і природного виростання. Забезпечує високу якість і чистоту скошування.Акуратно, без роз..
$560.00
Без ПДВ:$560.00
Виробник: DTZ Модель: 1383
Опис - Косарка сегментно-пальцева КСН-1,4 з ЗРПКосарка сегментно-пальцева КСН-1,4 з ЗРПКосарка навісна сегментно-пальцева використовується при скошуванні на зелену масу і на сіно різних видів трав,як сіяних, так і природного виростання. Забезпечує високу якість і чистоту скошування.Акуратно, без роз..
$550.00
Без ПДВ:$550.00
Виробник: Wirax Модель: 1382
Роторна косарка для трактора Wirax Z - 069 виробництва Польша призначена для косовиці різного виду трави і подальше укладення її у валок. Використати цю роторну косарку можна на тракторах потужністю від 35 л.с. Для цієї моделі робоча ширина складає 1,35 метра із швидкістю косовиці 1.2 гект..
$1000.00
Без ПДВ:$1000.00
Виробник: Korund Модель: 1381
Опис - Косарка роторна мототракторна KP-1,1 передняКосарка проведена в Україні, місто Шепетівка. Надійна і потужна конструкція косарки забезпечує безвідмовну роботу без поломок.Роторна косарка має ряд переваг в порівнянні з сегментної: ніколи не забивається, їй не страшні попадаються в траві мурашни..
$350.00
Без ПДВ:$350.00
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)