Menu
Ваш кошик

✅ Причіп до мотоблока

✅ Причіп до мотоблока

✅ Причіп до мотоблока

Транспортні можливості Вашого мотоблока можуть бути значно розширені. Для цього необхідно придбати причіп для мотоблока. Такий пристрій значно скорочує час на транспортування різного роду вантажів і є незамінним помічником для фермера, який займається сільським господарством. При покупці причепа варто враховувати, що кожен мотоблок має свою особливу конструкцію. Тому слід звернути увагу на розмір причепа, а також на те, чи є він спеціалізованим чи універсальним. Конструкція причепів для мотоблоків дозволяє відкривати задній борт і нахиляти кузов, забезпечуючи тим самим функціональну роботу. Також для комфорту користувача багато причепів оснащені зручними сидіннями.

✅ Причіп до мотоблока з доставкою

Виробник: Украина Модель: 14569
Причіп для мотоблока ПМ-500 виготовлений з посиленою рами, надійної майданчики, бортів виконаних з якісними ребрами жорсткості. У комплекс причепа входить вантажний відсік, призначений для перевезення різного вантажу, легкість навантаження забезпечується невисокою базою причепа і відкриттям бортів, ..
$215.00
Без ПДВ:$215.00
Виробник: Украина Модель: 14559
Виготовлений причіп для мототрактора ПТ-500 з міцної посиленої рами, укріпленої площадки для вантажів, міцних бортів, зроблених з хорошими ребрами жорсткості. Завдяки своїй невеликій висоті причепа його завантаження проходить легко. Так само причіп оснащений широкими крилами і тепер болото або дощ й..
$215.00
Без ПДВ:$215.00
Виробник: DTZ Модель: 1459
Опис - Причіп Володар ПМ-300 1до мотоблокаПричіп зроблений з посиленою рами, майданчики і бортів з ребрами жорсткості;У причепі є вантажний відсік і місткий рундук під сидінням; Причіп оснащений гальмівним пристроєм, зчіпкою і широкими надколісними крилами.Колеса не входять до комплектуДоставка в мі..
$205.00
Без ПДВ:$205.00
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)